Модуль стабілізації і керування озброєнням

Модуль стабілізації і керування озброєнням – це модуль нового покоління, який об’єднав вже існуючі елементи озброєння з новими електронними цифровими технологіями обробки і управління сигналами.

Новітня процесорна елементна база дозволяє в реальному часі отримувати, обробляти і керувати підключеними до нього пристроями, як різними видами зброї, так і оптико-електронними модулями, пультами, моніторами і т.д. для виведення інформації та керування. Будь-яке озброєння і будь-який із існуючих оптико-електронних модулів можуть бути підключені до системи, включаючи камери кругового огляду.

Переваги:

  • Значно збільшені частоти передачі сигналів, швидкості керування і реакції зброї, точність стабілізації озброєння;
  • Нові можливості цифрової обробки сигналів, цілевказівки, ведення та супроводження цілі, передача інформації з використанням системи зв’язку на інші модулі, техніку, командний пункт.

За допомогою даних, які передаються з модуля стабілізації і керування озброєнням, створюється система керування боєм і прийняття рішень для командного пункту.

Модуль стабілізації і керування озброєнням використовує принципи стабілізації, що використовуються в країнах Західної Європи і НАТО. Інтерфейси і протоколи обміну даними відповідають промисловим європейським і американським стандартам. Елементна база обрана таким чином, щоб бути доступною для організації виробництва, одночасно забезпечуючи надійність, замінність і незалежність від конкретного виробника, а також ремонтопридатність.