Соціальні ID-карти

Компанія є постачальником безпечних ідентифікаційних рішень для отримання громадянами різних державних послуг і сервісів за допомогою платіжної картки. Комплексне програмне забезпечення для соціальних ID передбачає видачу, ідентифікацію, автентифікацію громадян, обробку транзакцій, а також є інструментом аналітики та звітності для держструктур.

Архітектура інформаційно-телекомунікаційної системи складається з:

Контактний чіп включає в себе перевірку автентичності цифрового підпису та його верифікації, що дозволяє використовувати карту для ідентифікації, а також надання та отримання електронних послуг. Повна інтеграція з транспортною інфраструктурою і міськими системами.

Компанія “УнІТ” розробила та впровадила такі інформаційні і телекомунікаційні системи, як:

На базі Соціальної картки існує можливість для:

  • Розробки та впровадження соціальної платформи (мережі) для персоналізованого спілкування користувачів як з міськими та державними органами влади (від мера і Кабінету міністрів до міських служб), так і з комерційними партнерами;
  • Реалізації принципу “єдиного вікна” на базі порталу для отримання всіх адміністративних і муніципальних послуг;
  • Проектування, розробки та впровадження мобільного додатку для смартфонів;
  • Впровадження функціоналу онлайн запису до лікаря в усі муніципальні клініки, електронної медичної картки, призначення та погашення електронних медичних рецептів;
  • Розробки та впровадження єдиної міської бонусної програми, побудова бонусного процесингу і управління ним.

Програмне забезпечення забезпечує соціальну можливість швидко розширити прийом і використання інфраструктури будь-якого міста, установи або професійного співтовариства.