Про компанію “УнІТ”

«Якщо ти хочеш змін у майбутньому, стань цією зміною сьогодні», – М. Ганді

ТОВ «Універсальні інформаційні технології» (УнІТ) – компанія, що динамічно розвивається. Швидкий темп розвитку став можливий завдяки професійному керівництву, висококваліфікованій команді та атмосфері ентузіазму. Метою створення компанії була розробка програмного продукту «Універсальна інформаційна система», яка являє собою єдину централізовану систему зберігання, захисту, обробки та доступу до інформації.

Місія компанії – створення універсального програмного забезпечення, що охоплює всі області життєдіяльності та сприяє підвищенню соціальних стандартів, поліпшенню якості життя в цілому.

Наші переваги:

  • Ми не зупиняємося на досягнутому, а стрімко рухаємося вперед. Тому при створенні програмних продуктів ми використовуємо лише унікальні передові технології та засоби розробки;
  • Компанія має ліцензії на ведення діяльності з технічного та криптографічного захисту інформації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
  • Кваліфікація наших співробітників підтверджена відповідними сертифікатами фірм-виробників програмного забезпечення – Microsoft®, Oracle®, SAP®, Галактика. Технології, розроблені фахівцями компанії, запатентовані, на них отримані Авторські свідоцтва;
  • Наші програмні продукти пройшли державну експертизу, що підтверджено експертними висновками Держспецзв’язку України. Продукти компанії впроваджені в державних органах виконавчої та законодавчої влади в різних областях – починаючи з фінансових управлінь і закінчуючи кадровою службою;
  • Компанія має ліцензійні права на впровадження (доопрацювання на основі) продуктів та комплексних рішень інших виробників програмного забезпечення, які є нашими партнерами.

Компанію «УнІТ» включено до офіційного Реєстру розробників і постачальників програмного забезпечення України. Всі програмні продукти зареєстровані і мають відповідні свідоцтва про авторські права, а також пройшли державну експертизу, що підтверджено відповідними експертними висновками Держспецзв’язку України. Це дає право на їх впровадження в державних і комерційних установах, використовуючи власні програмно-апаратні засоби.

Процеси розробки програмних продуктів, впровадження та робота з клієнтами – стандартизовані і сертифіковані, згідно міжнародного стандарту «ISO 9001: 2008 та контролю Системи Менеджменту якості. Вимоги».

При розробці програмних продуктів, ми використовуємо провідні світові технології. Нашими партнерами є: Oracle, Cisco, Microsoft, Visa, SysNet, Fortinet та ін.

Наші досягнення:

Реалізовані нами проекти – це УНІКАЛЬНІ  IТ-РІШЕННЯ.

Впровадження кожного з проектів – це наша історія. Історія успіху та розвитку!

Початом відліку для кожного з них є ставлення компанії до своєї країни і кожного українця, та полягає в дотриманні двох цінностей: соціальна відповідальність перед суспільством і прагнення до поліпшення якості життя, впровадження європейських стандартів. Ми інвестуємо в розвиток економіки України та підвищення соціальних стандартів шляхом створення та впровадження електронних програмних продуктів. Кожен з них спрямований на оптимізацію всіх управлінських процесів у державі та побудову моделі електронної демократії, забезпечення збереження інформації та національної безпеки, а також на максимально комфортне обслуговування громадян у різних сферах життєдіяльності. Такі сервіси впроваджені вже у всіх провідних країнах світу.