Наша команда

Відгуки співробітників компанії

Кар’єрне та професійне зростання в компанії «УнІТ» – взаємодоповнюючі складові. Просування по кар’єрних сходах залежить лише від об’єктивних чинників: постійного розвитку рівня професійних знань і навичок, визнання з боку колег і керівництва, а також від бажання і готовності співробітника брати на себе відповідальність і вирішувати завдання нового рівня.
Багатогранність проектів компанії дає відмінну можливість пробувати себе на вищій посаді в різних проектах.

Ми точно знаємо, що успіх компанії залежить від внеску кожного її співробітника.

Ми прагнемо створити згуртовану команду професіоналів і постійно поліпшуємо умови для її ефективної і комфортної роботи. Окрім забезпечення конкурентоспроможних умов праці, ми прислухаємося до думки один одного та реалізуємо ті заходи, які підтримує наша команда.

У кожному бізнес-напрямку компанії «УнІТ» працюють професіонали, які мають багаторічний досвід і є експертами у сфері ІТ-технологій.

Ми піклуємося про своїх співробітників і робимо все можливе для їх професійного зростання, створюємо всі умови для комфортної та ефективної роботи.

Записатися на співбесіду можна, відправивши нам листа з Вашим резюме, заповнивши форму зворотнього зв’язку.

DSC_0149 Ольга Майко

Ольга Майко, Керівник проекту Plategka.com

“Гарна компанія, щоб розпочати професійну діяльність або продовжувати свій розвиток у сфері IT-технологій. Цікаві проекти, доброзичливий клімат всередині колективу і реальна можливість застосування власних ідей і накопиченого досвіду в роботі. Якщо ви амбітні, ідейні, повні сил і бажання створювати «електронне» суспільство разом з нами, welcome в нашу команду!”

IMG_Артем НеповекаАртем Неповєка, начальник відділу захисту iнформацiї

“Я працюю в компанії вже більше 3-х років. За цей час встиг взяти участь більш, ніж у десяти різноманітних проектах: від розробки і сертифікації власних засобів захисту інформації до проектування та впровадження рішень із забезпечення безпеки інформації для наших замовників. Компанія дуже динамічна, постійно розвивається, бере участь у безлічі інноваційних проектів. Це дає можливість постійного професійного росту для співробітників”.

IMG_4261 Юлия СпасибоваАліна Максименко, керівник проекту «Картка киянина»

Проект «Картка киянина» для мене – це можливість брати участь у створенні інноваційного продукту, спрямованого на поліпшення життя людей тут і зараз. Сфера ІТ дуже динамічна. Працюючи з професіоналами, я постійно розвиваюся і вчуся новому. Для мене дійсно важливо працювати зі змістом: бачити і мати можливість оцінити плоди власної діяльності”.

DSC_2907 Мария СундучковаМарія Сундучкова, керівник проекту

“В компанії «УнІТ» я працюю вже 2 роки. За цей час нашим дружнім колективом було розроблено та впроваджено багато цікавих, різноманітних і необхідних проектів. Було написано багато технічної, аналітичної та експлуатаційної документації, над якою працює відділ системних аналітиків. Загалом, робота кипить у всіх відділах, а нові проекти та завдання дозволяють підвищувати свій професійний рівень. Також мені подобається, що компанія займається і державними замовленнями, оскільки так відчувається причетність до позитивних змін в нашій країні”.

Марина МайбероваМарина Майберова, менеджер проекту Plategka.com.

“Тривалий час працюю в «УнІТ». Дуже подобається ставлення до співробітників, налагоджений зворотній зв’язок з керівництвом, яке чує нові ідеї, пропозиції, а також завжди йде назустріч ініціативам. Це дуже важливо. Компанія дає для роботи все, що потрібно співробітнику:  гідно заробляти; будувати кар’єру та розвиватися; працювати з професіоналами; бути причетним до цікавих значних проектів. У нас дуже-дуже дружний колектив, настільки дружний, що назва “колектив” вже не про нас, ми  – одна велика сім’я! Платять нам вчасно, мало того, кожні півроку у нас проводяться різні корпоративні заходи. Відмінною рисою є те, що в Компанії відсутня “зміна” кадрів, а це багато про що говорить.
Мені пощастило працювати в дружній команді однодумців і отримувати безцінний досвід!”

DSC_0438_Виталик МухиннВіталій Мухін, Web Developer

“Я працюю в «УнІТ» вже більше п’яти років і задоволений. Претензій до компанії у мене немає: завдання цікаві (не сайти клепати), проекти амбіційні, робота з цікавими девайсами. Ставлення до працівників — на рівні. Довелось попрацювати в кількох великих і малих компаніях, тому маю з чим порівнювати. Мені тут подобається)”

 

Ксенія Сиротюк, інспектор з кадрів

“Об’єднати відмінних фахівців і хороших людей одночасно в одну команду не так вже й просто. Я вважаю, це головна складова успіху. Коли людина “хворіє” за свій проект, за те, чим він займається, а не просто виконує рутинну роботу. Тут у тебе є можливість розвиватися, рости, удосконалюватися як професіонал і як особистість. Тому компанія ніколи не стоїть на місці, а динамічно розвивається. Думаю, кожен з нас пишається, що є частиною команди “УнІТ”.

 

Максим ВасильевМаксим Васильєв, менеджер зовнішньоекономічної діяльності

“У процесі своєї співпраці з компанією “УнІТ” (більше 3-х років), я неодноразово переконувався в благонадійності її ділової репутації.
Хочеться відзначити, що протягом історії свого існування, компанія прагне йти в ногу з часом і впроваджувати передові технології у своїх розробках. Особливою рисою компанії є її гнучкість, професіоналізм, мобільність у вирішенні технічних завдань, ініціатива і демократичний підхід у ставленні до співробітників. Різноманітність виконуваних компанією завдань дозволяє її співробітникам отримувати досвід у багатьох сферах діяльності, що в свою чергу забезпечує розширення кругозору і знань.  Головний принцип компанії – “Безвихідних ситуацій не буває!” – і це мені до душі!