Наша команда

Відгуки співробітників компанії

Кар’єрне та професійне зростання в компанії «UNIT» – взаємодоповнюючі складові. Просування по кар’єрних сходах залежить лише від об’єктивних чинників: постійного розвитку рівня професійних знань і навичок, визнання з боку колег і керівництва, а також від бажання і готовності співробітника брати на себе відповідальність і вирішувати завдання нового рівня.
Багатогранність проектів компанії дає відмінну можливість пробувати себе на вищій посаді в різних проектах.

Ми точно знаємо, що успіх компанії залежить від внеску кожного її співробітника.

Ми прагнемо створити згуртовану команду професіоналів і постійно поліпшуємо умови для її ефективної і комфортної роботи. Окрім забезпечення конкурентоспроможних умов праці, ми прислухаємося до думки один одного та реалізуємо ті заходи, які підтримує наша команда.

У кожному бізнес-напрямку компанії «UNIT» працюють професіонали, які мають багаторічний досвід і є експертами у сфері ІТ-технологій.

Ми піклуємося про своїх співробітників і робимо все можливе для їх професійного зростання, створюємо всі умови для комфортної та ефективної роботи.

Записатися на співбесіду можна, відправивши нам листа з Вашим резюме, заповнивши форму зворотнього зв’язку.

DSC_0149 Ольга Майко

Ольга Майко, Керівник проекту Plategka.com

“Гарна компанія, щоб розпочати професійну діяльність або продовжувати свій розвиток у сфері IT-технологій. Цікаві проекти, доброзичливий клімат всередині колективу і реальна можливість застосування власних ідей і накопиченого досвіду в роботі. Якщо ви амбітні, ідейні, повні сил і бажання створювати «електронне» суспільство разом з нами, welcome в нашу команду!”

IMG_Артем НеповекаАртем Неповєка, начальник відділу захисту iнформацiї

“Я працюю в компанії вже більше 3-х років. За цей час встиг взяти участь більш, ніж у десяти різноманітних проектах: від розробки і сертифікації власних засобів захисту інформації до проектування та впровадження рішень із забезпечення безпеки інформації для наших замовників. Компанія дуже динамічна, постійно розвивається, бере участь у безлічі інноваційних проектів. Це дає можливість постійного професійного росту для співробітників”.

IMG_4261 Юлия СпасибоваАліна Максименко, керівник проекту «Картка киянина»

Проект «Картка киянина» для мене – це можливість брати участь у створенні інноваційного продукту, спрямованого на поліпшення життя людей тут і зараз. Сфера ІТ дуже динамічна. Працюючи з професіоналами, я постійно розвиваюся і вчуся новому. Для мене дійсно важливо працювати зі змістом: бачити і мати можливість оцінити плоди власної діяльності”.

DSC_2907 Мария СундучковаМарія Сундучкова, керівник проекту

“В компанії «UNIT» я працюю вже 2 роки. За цей час нашим дружнім колективом було розроблено та впроваджено багато цікавих, різноманітних і необхідних проектів. Було написано багато технічної, аналітичної та експлуатаційної документації, над якою працює відділ системних аналітиків. Загалом, робота кипить у всіх відділах, а нові проекти та завдання дозволяють підвищувати свій професійний рівень. Також мені подобається, що компанія займається і державними замовленнями, оскільки так відчувається причетність до позитивних змін в нашій країні”.

Марина МайбероваМарина Майберова, менеджер проекту Plategka.com.

“Тривалий час працюю в «UNIT». Дуже подобається ставлення до співробітників, налагоджений зворотній зв’язок з керівництвом, яке чує нові ідеї, пропозиції, а також завжди йде назустріч ініціативам. Це дуже важливо. Компанія дає для роботи все, що потрібно співробітнику:  гідно заробляти; будувати кар’єру та розвиватися; працювати з професіоналами; бути причетним до цікавих значних проектів. У нас дуже-дуже дружний колектив, настільки дружний, що назва “колектив” вже не про нас, ми  – одна велика сім’я! Платять нам вчасно, мало того, кожні півроку у нас проводяться різні корпоративні заходи. Відмінною рисою є те, що в Компанії відсутня “зміна” кадрів, а це багато про що говорить.
Мені пощастило працювати в дружній команді однодумців і отримувати безцінний досвід!”

DSC_0438_Виталик МухиннВіталій Мухін, Web Developer

“Я працюю в «UNIT» вже більше п’яти років і задоволений. Претензій до компанії у мене немає: завдання цікаві (не сайти клепати), проекти амбіційні, робота з цікавими девайсами. Ставлення до працівників — на рівні. Довелось попрацювати в кількох великих і малих компаніях, тому маю з чим порівнювати. Мені тут подобається)”

 

Ксенія Сиротюк, інспектор з кадрів

“Об’єднати відмінних фахівців і хороших людей одночасно в одну команду не так вже й просто. Я вважаю, це головна складова успіху. Коли людина “хворіє” за свій проект, за те, чим він займається, а не просто виконує рутинну роботу. Тут у тебе є можливість розвиватися, рости, удосконалюватися як професіонал і як особистість. Тому компанія ніколи не стоїть на місці, а динамічно розвивається. Думаю, кожен з нас пишається, що є частиною команди “UNIT”.

 

Максим ВасильевМаксим Васильєв, менеджер зовнішньоекономічної діяльності

“У процесі своєї співпраці з компанією “UNIT” (більше 3-х років), я неодноразово переконувався в благонадійності її ділової репутації.
Хочеться відзначити, що протягом історії свого існування, компанія прагне йти в ногу з часом і впроваджувати передові технології у своїх розробках. Особливою рисою компанії є її гнучкість, професіоналізм, мобільність у вирішенні технічних завдань, ініціатива і демократичний підхід у ставленні до співробітників. Різноманітність виконуваних компанією завдань дозволяє її співробітникам отримувати досвід у багатьох сферах діяльності, що в свою чергу забезпечує розширення кругозору і знань.  Головний принцип компанії – “Безвихідних ситуацій не буває!” – і це мені до душі!

Трубнiков Денис, Project Manager

“Компанія «UNIT» об’єднала молодих талановитих і висококласних спеціалістів, які захоплені спільною ідеєю. Ми зарекомендували себе як надійний партнер у високотехнологічних видах діяльності. Компания «UNIT» використовує найновіші технології для розробки програмного забезпечення. Ми вважаємо, що ключ до успіху – це щоденне покращення якості наших послуг”.

 

Бузуєва Марія, Project Manager

“Працюю в компанії «UNIT» більше 6 років. Пишаюся тим, що за цей час я стала частиною дружнього колективу висококласних спеціалістів, кожен із яких робить вагомий внесок у розвиток наших IТ-проектiв”.

 

Євгеній Закритний, Full Stack Developer

“В «UNIT» працюю два роки. Якщо коротко, то проекти в компанії цікаві, є можливість розвиватися. Колектив відмінний, гарне ставлення з боку керівництва, комфортні умови праці, медичне страхування, круті корпоративи. Завжди є до кого звернутися щодо будь-яких питань й отримати допомогу або пораду. Атмосфера в офісі здорова та ненапружена. Тож враження від роботи у компанії UNIT у мене позитивні”.

 

Андрущакевич Катерина, HR manager

“Компанія «UNIT» – це дім, в якому хочеться знаходитися. За довгий час роботи в компанії сформувалася команда з крутих спеціалістів із точки зору не тільки професійних компетенцій, а й особистих якостей. Команда з якою комфортно і легко досягати спільних цілей.
Адже найголовніше в нашій роботі – це люди. У співпраці з якими важливо надавати їм можливість висловлюватися й бути почутими”.

 

Михайлова Олена, Офіс-менеджер

“Я працюю в компанії «UNIT» вже більше п’яти років, і цей факт говорить сам за себе. Один із ключових і важливих моментів для мене – це атмосфера… коли тобі приємно кожного ранку повертатися на свою роботу. І цю атмосферу створюють тут чудові люди, більшість із яких працює в компанії також багато років. Не менш показовий момент – це ставлення керівництва до працівників, а воно дружнє…тебе готові чути, йти на зустріч, допомагати, а це дуже і дуже цінно!”.

 

Цигікало Сергій, CEO-спеціаліст

“Працюю в компанії протягом двох років. За період плідної співпраці вдалося значною мірою підняти професійний рівень, втілити масу креативних ідей, попрацювати з цікавими проектами та вдосконалити особистий арсенал інструментів сучасного маркетингу шляхом спроб і помилок. Усе це стало можливим завдяки унікальному підходу керівництва до управління проектами – вітається будь-яка ініціатива, аби це давало результат. Відчувається підтримка на всіх етапах роботи, а твої успіхи завжди приємно заохочуються”.

 

Гузак Василь, UI/UX Designer

“«UNIT» – українська ІТ-компанія, яка чудово поєднує в собі новітні технології та передові методи з європейським рівнем менеджменту. Працюю в компанії більше двох років, за цей час я зміг вирости як спеціаліст завдяки різноманітним проектам і різноформатним задачам, правильному менеджменту та підходу до організації праці. Окремо хочу виділити соціальну складову компанії – чудові співробітники та атмосфера в колективі”.

 

Чернявський Максим, QA engineer

“Про «UNIT» можу сказати тільки хороше. Відмінна та дружня атмосфера. Тут намагатимуться вирішити питання, що вас хвилюють (техніки, відпустки тощо.). У компанії є різноманітні проекти, де працюють сильні спеціалісти, з якими можна рости й паралельно розвиватися, які неодмінно тобі допоможуть. А також цікаві проекти, де ти відкриваєш для себе щось нове. На мою думку, кожен тут зможе знайти себе й, за бажання, розвиватися в напрямку, який цікавить”.

 

Петров Андрій, QA engineer

“У компанії я працюю не так давно, але навіть із першого дня роботи ти розумієш, що тут зібралася досить сильна й згуртована команда. Кожен знає свою справу на «відмінно»! У компанії багато різних проектів, що сприяють моєму розвитку. В будь-якій ситуації можна звернутися до колег, які завжди допоможуть. Компанія старається не тільки розвивати своїх працівників, але й якомога сильніше згуртовувати їх”.

 

Смішний Денис, Developer

“Працюю в компанії «UNIT» півтора роки. Цікаві проекти та приємні люди, що спонукають розвиватися та шукати неординарні підходи для вирішення технічних задач. Гарна компанiя для особистого розвитку розробника в галузi IТ”.

 

Мазуренко Лiлiя, Керівник напрямку

“Головна конкурентна перевага компанії – можливість навчатися і постійно розвиватися.
Люди, які мають цю навичку – розвивалися, і наразі є частиною нашої великої дружньої команди.
Ті, хто не розвивалися – зупинялись, відставали, уходили.
Мені подобаєтсья, що всі продукти, які ми створюємо та над якими працюємо – дійсно унікальні, оскільки кожен робить свій внесок, вкладає частину своєї душі.
У нас чудова команда з різноманітними переконаннями та ідеями, проте, ми наділені здатністю працювати як єдине ціле, досягаючи спільних цілей.”.

 

Антонюк Андрій, QA engineer

“Працюю в компанії UNIT вже 8 років. Компанія веде розробку багатьох великих проектів, які використовують різні технології, що дає можливість постійно розвиватися, як фахівець. Дуже товариський колектив – напевно, найголовніша перевага. Важливо також, компанія постійно розвивається і ставить перед собою найвищі цілі. Керівництво намагається вислухати кожного співробітника і знайти рішення, яке б влаштовувало обидві сторони. Чудові корпоративи. Офіс в центрі міста, гнучкий графік і відсутність бюрократії”.