Система стабілізації та управління озброєнням, зв’язку, діагностики

Програмне забезпечення для бойового модуля являє собою принципово нову систему наведення, стабілізації та керування озброєнням, що дозволяє керувати вогнем з укриття одночасно з декількох точок. Модуль встановлюється на легко броньовану техніку (типу БМП та БТР, катери та стаціонарні бойові точки).

Універсальність системи керування модулем полягає в тому, що її функціонал підлягає постійному вдосконаленню, з додаванням нових функцій відповідно до вимог. У перспективі система дозволить обмінюватися даними про ведення бою як у підрозділах, так і в масштабі армії.

Систему керування бойовим модулем розроблено на сучасній елементній базі, відповідній стандартам європейської військової техніки. Вона може бути встановлена на великі й малі бойові модулі, а також двигуни, зброю, стаціонарні башти для прикордонників, БТР, БМП, Хаммери, Дозори, будь-які вогневі точки, а також надає можливість підключення інших модулей та систем зв’язку.

Кількість комплектуючих у новому модулі зведено до мінімуму, що суттєво знижує вартість його виробництва та дозволяє зробити башту бойової машини значно нижчою і, відповідно, менш вразливою для обстрілу.

Новація забезпечує стеження за навколишньою місцевістю, надводною та береговою обстановкою у денних та нічних умовах, автосупровід цілі, вимірювання кутових координат та дальності обраної цілі ураження.

Презентація