Презентовано мобільний додаток «Картки киянина»

16 листопада під час всесвітньої конференції Smart City Expo World Congress 2017 (SCEWC) у Барселоні відбулась презентація мобільного додатку «Картки киянина». Директор з операційної діяльності UNIT Василь Кривонос розповів про новації проекту «Картка киянина».

Головна інновація від розробників – міський мессенджер. Він дає можливість мешканцям міста у режимі он-лайн спілкуватися з представниками влади, комунальними службами, дільничним лікарем та поліцейським за допомогою смартфона. Для міської влади мессенджер – це канал інформування містян та інструмент для вивчення громадської думки.

«Розробка мобільного додатку ще більше наблизить Київ до ідеї Smart City та дасть можливість кожному жителю Києва керувати своїм життям за допомогою мобільного телефону. Для нас важливо, аби люди комфортно себе почували, живучи у великому місті,» – коментує Василь Кривонос, директор з операційної діяльності UNIT.

Окрім міського мессенджера у додатку доступні ще чотири модулі: транспортний, медичний, освітній та комунальний.

В транспортному модулі користувач може придбати квиток у вигляді QR-коду, перевірити та поповнити баланс, а також переглянути історію поїздок.

У освітньому модулі користувач отримує сповіщення про пересування своїх дітей у громадському транспорті, час їх входу та виходу. Він може перевірити їх оцінки та що вони купували у школі.

За допомогою медичного модулю користувачі матимуть змогу записатися на прийом до лікаря, вибрати найближчий лікувальний заклад, необхідного фахівця та назначити годину прийому. Модуль дає можливіть отримати електронний рецепт у вигляді QR-коду. Модуль також виконує роль електронної медичної картки, де зберігаються усі дані про стан здоров’я пацієнта.

З комунальним модулем користувач щомісяця отримує повідомлення про надходження нових квитанцій за послуги ЖКХ, які може оплатити в один клік, використовуючи будь-яку банківську картку.

Цього року конгрес SCEWC зібрав понад 700 міст з 15 країн, понад 600 експонетів з усього світу та понад 18 тис. відвідувачів.